Finance, ekonomika

Firmy v kategorii: Finance, ekonomika

E & Fin a.s.

Společnost E & Fin byla založena v roce 1996. Zaměřuje se na poskytování komplexního ekonomického poradenství. Pro své klienty, působící v nejrůznějších oblastech podnikání po celé ČR, zajišťuje především účetní, daňový a mzdový servis. V rámci zpracování účetnictví zajišťuje vedení, rekonstrukci a kontrolu všech typů účetnictví a to jak v našich kancelářích, tak i u klienta, případně prostřednictvím vzdáleného přístupu. Nezůstáváme ale jen klasického outsourcingu. Našim klientům pomáháme i s provozními záležitostmi, jako jsou správa bankovních účtů či datových schránek nebo zajištění inventarizací majetku či zásob. Naší snahou je dát naším klientům možnost se naplno věnovat své podnikatelské činnosti. Zpracováním mzdové agendy našimi poradci získáte jistotu řádně a včas kalkulovaných mezd, při zachování naprosté diskrétnosti mzdových údajů. Přizpůsobení výstupů a reportů či zastupování našich klientů u zdravotních pojišťoven, OSSZ a dalších institucí, je pro nás samozřejmostí. Klienti, kteří potřebují kontrolu interního zpracování mezd a optimalizaci vnitřních procesů, volí mzdový audit. Naši poradci pro vás zpracují finanční výstupy, rozbory hospodaření a reporty, na základě kterých bude možné optimalizovat provozní náklady, zvýšit ziskovost zakázek a optimalizovat finanční toky ve společnosti. Cílem našich konzultací je společně s vámi najít nejlepší řešení pro vaše podnikání. Specializujeme se i na zajištění mimořádných činností, jako je inventura zásob či majetku, vedení evidence odpadového hospodářství a přeměny společností, to vše s přesahem do účetní a daňové problematiky. Naše společnost klade velký důraz na osobní přístup ke klientům a přebírá veškerou zodpovědnost za poskytnuté služby, což je garantováno pojištěním odpovědnosti do výše 5 milionů korun.

 • +420 737 797 237
 • Praha (Hlavní město Praha)

Lukáš Smrčka

Zabýváme se instalací protislunečních, bezpečnostních foliích pro všechny typy oken a autofolií a to bez demontáže oken. Používáme folie značky SunTek,Solar obsahující UV filtr, který zachycuje škodlivé zují UV záření a udržují teplotu v prostoru. Čištění interieru vozidel. Čištění koberců asedacích souprav.

 • +420 777 285 807
 • Třešť (Vysočina)

Dlužíš.cz

Vymáhání pohledávek zveřejněním dlužníka ve veřejně dostupném registru dlužníků.

 • +420 774 230 555
 • Brno (Jihomoravský)

AutoVELVET

Denně Vám můžeme nabídnout cca 100 spolehlivých vozidel za OPRAVDU NÍZKÉ CENY,ať už platíte hotově nebo Vám na Vaše nové auto na počkání vyřídíme VÝHODNÝ ÚVĚR s tím, že první splátka je splatná až za 30 dnů od sepsání úvěru. Díky tomu, že zastupujeme několik nejsilnějších úvěrových společností v ČR, pomůžeme Vám vybrat tu pro Vás nejvýhodnější. Pokud máte jakékoliv staré vozidlo a chcete jej vyměnit za jiné od nás, nabídneme Vám ZVÝHODNĚNOU CENU NA PROTIÚČET. Pokud chcete Vaše staré vozidlo jen prodat, vykoupíme ho buď u nás na provozovně nebo třeba i u Vás doma – rádi přijedeme i o víkendu či třeba svátcích (tak jak to bude vyhovovat Vám) – při výkupu Vám peníze vyplatíme IHNED A NA RUKU !! Vykupujeme i firemní flotily o větším počtu vozidel. Dále jsme schopni Vám zařídit zpětný úvěr na Vaše stávající vozidlo nebo přímo u nás v kanceláři zajistit HOTOVOSTNÍ PŮJČKU do 100.000,-Kč bez ručitele. Na naší provozovně také sjednáváme zákonné i havarijní pojištění. Samozřejmostí je také to, že na všechna naše vozidla poskytujeme 6 měsíců záruku!!!

 • +420 775 585 105
 • Šumperk (Olomoucký)

Pavel Fousek - Půjčka najisto

Peníze pro Vás s půjčkou od nás!!! Hledáte cestu z tíživé finanční situace a neuspěli jste v bance? Najděte si cestu k nám, my jsme Vaše šance! Zprostředkování půjček pro klienty s pravidelným příjmem, ať již ze zaměstnání, podnikání či důchodu. Velmi rychle máte možnost dozvědět se výsledek online předschválení, po dodání základních dokladů je okamžitě půjčka vyplacena na Váš účet! Naše bezúčelové půjčky jsou charakteristické vysokou schvalovatelností (šance i pro osoby se záznamy v registrech) a rychlostí vyřízení (online žádost). Žádných poplatků se rozhodně nemusíte obávat, rovněž tak nevoláte na placené linky 900... Neváhejte a volejte nebo napište e-mail pro více informací či sjednání schůzky v Praze, popř. vyplňte nezávaznou online poptávku přímo na webových stránkách. Pro zájemce z Prahy a Středočeského kraje.

 • +420 733 767 422
 • Praha (Hlavní město Praha)

Olga Křepelková

Detailní příprava a informace pro zafinancování vlastního bydlení. Pohodlná a efektivní metoda využívající nejlepších nástrojů pro dokonalou přípravu. Vše probíhá z pohodlí Vašeho domova. Dozvíte se jak zvolit vhodný úvěr pro vlastní bydlení. Jak úvěr správně nastavit. Podrobně se seznámíte se všemi formalitami. Samozřejmostí je naše e-poradna.

 • +420 602 592 058
 • Kožlí (Vysočina)
 
 
  

Novinky TradeCenter

registrace ZDARMA

27.09.2013  Zaregistrujte nyní svou firmu na rok ZDARMA!

Zobrazit vše ›