Zdravotnictví, zdraví

Firmy v kategorii: Zdravotnictví, zdraví

eshop VMBal s.r.o. – bezpečí pro vaše zaměstnance

V eshopu a velkoobchodu společnosti VMBal s.r.o. najdete špičkové produkty k ochraně vašeho zdraví i bezpečnosti práce. Nabízíme lékárničky, potřeby pro první pomoc, speciální protiskluzové nátěry a rohože a další sortiment. Náš eshop nabízí dopravu zdarma a dodání do dvou dnů.

  • +420 739 074 074
  • Ostrava (Moravskoslezský)

Tantraaja

Přijďte si odpočinout a nabrat novou energii při jemných relaxačních masážních technikách - klasická masáž, lávové kameny, ajurvédská masáž, tantrická masáž. Můžete se naučit novým věcem při výuce. Ukáži Vám cestu jak objevit sami sebe v dokonalosti, jak pracovat se svou energií v těle, jak vyřešit problémy i dlouholeté své, partnerské, s dětmi aj.

  • +420 739 564 720
  • Horní Suchá (Moravskoslezský)

ÚO SERVIS s.r.o

Jsme úklidová firma, která se zabývá poskytováním komplexního úklidového servisu. Působíme na území Orlickoústecka, po dohodě možno i v jiných oblastech ČR. Provádíme veškeré vnitřní a venkovní úklidové práce pravidelně i jednorázově.Zajišťujeme úklidy domácností, kanceláří, administrativních budov, výrobních a průmyslových hal, apod. Úklidové služby prováděné naší firmou zajišťujeme tak, aby nebyl narušen chod Vaší firmy a byl zachován její reprezentativní vzhled. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Jsme plátci DPH.

  • +420 602 941 012
  • Ústí nad Orlicí (Pardubický)
 
 
  

Novinky TradeCenter

registrace ZDARMA

27.09.2013  Zaregistrujte nyní svou firmu na rok ZDARMA!

Zobrazit vše ›